Hidrolikpnömatikcenter, deneyimli bir ekip ile birlikte hidrolik, pnömatik ürünler ile endüstriyel hortum satışı yapmaktadır.

Hidrolik hortumlar, hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik silindirler, hidrolik üniteler, hidrolik kumanda valfleri, hidrolik basınç denetim valfleri, hidrolik akış denetim valfleri, hidrolik akümülatörler, hortum tamburları, filtreler, basınç göstergeleri, depo aksesuarları, pnömatik hortumlar, pnömatik silindirler, şartlandırıcılar, pnömatik valfler, pnömatik göstergeler, vanalar, vakum ürünleri, sızdırmazlık ürünleri, sarı rakorlar, endüstriyel hortumlar, kompresör hortumları, teflon hortumları, su/buhar/solvent/kimyasal alıcı/verici hortumları, termoplastik hortumlar, paslanmaz flex hortumlar, hava hortumları, oksijen/asetilen yanmaz kaynak hortumları başlıca satışa sunulan ürünlerdir.

Talep edilen ölçülerde ve başlık tipinde hidrolik hortum preslenerek müşterilere ulaştırılmaktadır.

Hidrolikpnömatikcenter, müşterilerine yüksek kalitede birçok markayı hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır. Satışı yapılan ürünlerin müşterilerine ulaştırılmasında gerek kargo firmaları gerekse ödeme kanalları olarak Türkiye'nin en çok tercih edilen en güvenilir firmaları ile işbirliği yapmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.